Lütfen bekleyiniz... Lütfen Bekleyiniz.

MEDİNE PROĞRAMI HANGİ ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ ?
EFENDİMİZİ ZİYARET: Medine’ye intikal edip otele yerleştikten sonra otelden hareket ederek yeşil kubbe önünde dışardan Selamlama yapılır. Sonra erkekler ve bayanlar ziyaretlerini ayrı ayrı yapacaklardır.  
MEDİNE ZİYERET GEZİSİ: Sabah kahvaltıdan sonra otelden otobüslerle sırasıyla Uhud meydanı ve Okçular tepesi, Mescid’i Kıbleteyn (iki kıbleli mescid), Hendek savaşının yapıldığı yer Yedi mescidler, Kuba mescidini ziyaretten oluşan gezi proğramımız. Bu gezide şapka, güneş gözlüğü, spor ayakkabısı, fotoğraf makınanızı yanınıza almayı unutmayınız.                     
YAKIN MESCİD ZİYARETİ: Mescid’i Nebeviye yürüme mesafesinde olan  bu mescidler, Mescid-i Bilal, Hz. Osman mescidi, Hz. Ömer mescidi, Hz. Ebu Bekir mescidi, Hz. Ali mescidi, Gamame mescidi ve Sakıfetü beni Saide yürüyerek yapacağımız ziyarettir. Yaşlı olanların katılmamalarını öneririz.  
CENNETUL BAKİ ZİYARETİ: Sabah Namazı sonrası yeşil kubbe önünde toplanıp erkekler içeriden, bayanların dışarıdan yaptığı ziyarettir.
HAREM’DE ÖZEL PROĞRAM: Haremin avlusunda yatsı namazından sonra Medinede dualanacak hatimlerin duası yapıyoruz. HACET namazı kılıyoruz.
HURMA BAHÇESİNDE SOHBET: Hurma alış verişi yapabileceğimiz bir bahçeye gidilecektir. Hem kısa sohbet yapılacak, isteyenler hurma ihtiyacını karşılayabileceklerdir.          

YEMEK SAATLERİ
  SABAH  :  07:00  –  10:00         AKŞAM :  19:00  -  22:00
 
BAYANLARIN RAVZA ZİYARETİ
SABAH: 08:00 / 11:00  ÖĞLE : 13:00 / 15:00 AKŞAM: 21:00 / 24:00        

Her Hakkı Saklıdır © Anadolu Umre Grubu 2020 Utopya Grafik Interactive Creative